Ślubne szaleństwo pielęgnacyjne…

Wiosna zawitała na dobre, za moment na niebie pojawi się letnie wakacyjne słońce, a w związku z tym wiele momentów aby pokazać się od stóp do głowy w jak najlepszym wydaniu. Jedną z takich okazji, na którą pragniemy wyglądać jak „milion dolarów” jest bez wątpienia ślub i wesele. Wprawdzie jest takie słynne powiedzenie „nie szata zdobi człowieka” w tym przypadku będzie to suknia, natomiast wszyscy dobrze wiemy, a w szczególności Panie, że piękny strój, schludny zadbany wygląd, ładna biżuteria to dla kobiet bardzo ważna kwestia. W szczególności jeżeli w tym dniu to jest się nie tyle gościem weselnym ale tą najważniejszą Panią Młodą, która chce wyglądać po prostu obłędnie. Nasz salon oferuje gamę zabiegów pielęgnacyjnych, z których każda przyszła Pani Młoda może skorzystać i wyglądać w swoim najważniejszym dniu olśniewająco – czyli tak jak to sobie wymarzyła. Często Panie Młode zadają sobie pytanie: kiedy jest odpowiedni moment i na jakie zabiegi powinny się zdecydować?

  • Idealna sylwetka to ta kwestia chyba  najczęściej i najbardziej spędza sen z powiek niejednej Pani Młodej. „Diety cud”, godziny spędzone na siłowni wyleją nie jedną krople potu , natomiast podczas zrzucania zbędnych kilogramów pamiętajmy również o ujędrnianie ciała. Masaż podciśnieniem czyli Endermologia LPG będzie świetnym wyborem, aby skóra stała się bardziej napięta i gładka. Lipo‐masaż najlepiej wykonywać w serii około 10 zabiegów z odpowiednimi odstępami, dlatego termin około 2 miesiące przed planowanym wydarzeniem będzie idealnym momentem
  • Zadbanie o cerę i jej idealną kondycję odpowiednio długo przed ślubem pozwoli cieszyć się zdrową i promienną skórą, a makijaż wykonany w dniu ślubu podkreśli urodę nie jednej kobiecie i będzie trwalszy. Dużym zainteresowaniem cieszą się wszystkie zabiegi wygładzające i oczyszczające: między innymi Wodorowe oczyszczanie, Geneo , Peeling kawitacyjny itd…
  • Pamiętajmy, że nie tylko nasza twarz i ciało powinny być zadbane ale również dłonie, stopy  i paznokcie. W tym wypadku będzie potrzebna wizyta na zabiegi manicure i pedicure . W końcu wszyscy goście będą na pewno na sali weselnej podziwiać ten „złoty krążek” założony na serdecznym palcu – już jako żony.

A więc przyszłe Panie Młode zapraszamy na zabiegi, które indywidualnie dostosujemy do Waszych oczekiwań i potrzeb. Podgórski Dom Urody czeka na Was i sprawi, że w tym dniu będziecie wglądać olśniewająco.

Specjalista Kosmetolog
Lic. Magdalena Mikos