Nici PDO bezoperacyjny lifting twarzy

Rewolucja w medycynie estetycznej

Kiedy 5 lat temu zauważono w Korei Południowej, że obecność nici PDO w tkance, połączona z akupunkturą, wzmacnia mięśnie i ścięgna organizmu, nie podejrzewano jeszcze, że odkrycie okaże się prawdziwym przełomem w medycynie estetycznej skóry twarzy i ciała. A jednak. Okazało się, że nici PDO to znakomita alternatywa dla osób, które nie oczekują efektów liftingu chirurgicznego, cenią sobie za to metody mało inwazyjne, a przy tym przynoszące widoczny efekt odmładzania skóry.

Czym są nici PDO?

Nici First Lift wykonane są z włókna PDO, które po określonym czasie rozpuszcza się w tkance, stymulując produkcję nowego kolagenu (czyli białka odpowiadającego za jędrność skóry) oraz syntezę kwasu hialuronowego, niezbędnego do młodego wyglądu skóry. Nici są całkowicie wchłanialne i w pełni bezpieczne dla organizmu. Zabieg wprowadzania nici do ciała za pomocą cienkiej igły trwa około 30 minut i jest zupełnie bezbolesny. Efekt odmładzania skóry utrzymuje się natomiast nawet do 2 lat po zabiegu.

Zastosowanie na twarzy i całym ciele

Jednym z najważniejszych atutów nici First Lift PDO jest prostota stosowania praktycznie na całym ciele. Oto problemy jakie pomoże Ci rozwiązać metoda PDO:

  • na twarzy: pionowe i poziome zmarszczki na czole; lifting czoła, opadające brwi, opadające  i pomarszczone policzki; dolna powieka; ”zmarszczki palacza”, fałd podbródkowy i marionetkowy; podwójny podbródek; wyszczuplenie owalu twarzy;
  • na ciele: fałdy, zmarszczki na szyi i dekolcie; rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach, łokciach i kolanach; cellulit, poprawa elastyczności skóry na ciele.

Stosowanie nici PDO zapewnia najlepsze efekty u osób w przedziale wiekowym 30 – 55 lat.

Efekt zaraz po wyjściu z gabinetu

Pierwsze widoczne efekty wprowadzenia nici First Lift zauważymy już kilka dni po zabiegu, a ostateczny, trwały efekt uzyskamy po 2–3 tygodniach.

A oto najważniejsze ”efekty końcowe, utrzymujące się aż do 24 miesięcy po zabiegu”:

  • wyraźne odmłodzenie i ujędrnienie skóry
  • wygładzenie zmarszczek
  • poprawa kolorytu skóry
  • poprawa struktury skóry
  • delikatny lifting skóry twarzy i ciała

A wszystko bez efektów ubocznych i okresu regeneracji! Bo First Lift to metoda przyszłości.